راهنمای خرید اتو مو/ 12 برند اتو مو خوب با قیمت

راهنمای خرید اتو مو خوب
امروزه اتو مو، یکی از وسیله های آرایشی مهم هست که می تونه زمان هایی مثل مهمانی ها، عروسی ها و... شما رو از رفتن به آرایشگاه بی نیاز کنه تا بتونید در خانه، خودتون با کمک اتو مو، آرایشگر موهای خودتون باشید و موهاتون رو به شکل دلخواهتون مرتب کنید که در هزینه هاتون هم صرفه جویی میشه. ما در این راهنمای خرید اتو مو ،سعی می کنیم شما را در خرید اتو مو خوب راهنمایی کنیم و سپس نمونه هایی از بهترین و پرفروش ترین اتو مو ها را به شما معرفی می کنیم و همچنین نظرات کاربرانی که از انواع اتو موها استفاده کرده اند را شرح می دهیم. پس با ما همراه باشید...
راهنمای خرید اتو مو خوب
فهرست مقاله :

راهنمای خرید اتو مو 

در خرید اتو مو بهتره به نکاتی دقت کنید تا بتوانید بهترین مارک اتو مو را شناسایی و خرید کنید، تا بتوانید تا مدت ها از آن استفاده کنید و همچنین آسیب کمتری به موهای شما وارد بشه.

برای خرید اتو مو خوب، ممکنه این سوالات در ذهن تون باشه که: اتو مو چی بخرم ؟ و یا اتو مو چه مارکی خوبه ؟

که قراره در این راهنمای خرید اتو مو به سوالات بالا پاسخ دهیم و شما رو برای یک خرید عالی راهنمایی کنیم.

راهنمای خرید اتو مو خوب

در ابتدای این راهنمای خرید اتو مو بهتره این نکته رو توضیح بدم که اتو مو فقط برای صاف کردن مو نیست، بلکه برای حالت دادن به مو و فر کردن مو هم به کاربرده میشه.اتو مو ها انواع مختلفی دارند، که باید طبق نیاز و شرایط خود اقدام به خرید یک اتو مو مناسب کنید.

انواع اتو موها ازنظر جنس کفی 

 • اتو مو سرامیکی

اتو موهای سرامیکی نسبت به دیگر اتو مو ها قیمت کمتری دارند و آهسته تر گرم می شوند و گرما را به طور یکنواخت روی مو پخش می کنند.

پیشنهاد ما در این راهنمای خرید اتو مو اینه که اگر در استفاده از اتو مو تازه کار هستید، بهتره که اتو مو سرامیکی بخرید. چون آهسته تر گرم می شوند و احتمال سوزاندن موها کمتر است و همچنین استفاده از اتو مو سرامیکی به مهارت خاصی نباز ندارد.

اتو موهای سرامیکی کمتر به موها آسیب می زنند، بنابراین برای موهای نازک و آسیب دیده، مناسب اند.در استفاده از اتو موهای سرامیکی مراقب باشید که ضربه شدیدی به آن وارد نشود. چون این اتو موها در اثر ضربه می شکنند. اتو موهای سرامیکی هم برای مصرف در خانه و هم برای مصرف در آرایشگاه مناسب اند.

 • اتو مو تورمالینی

در این قسمت از راهنمای خرید اتو مو، به بررسی کفی تورمالینی می پردازیم.اتو موهای تورمالینی نسبت به سرامیکی سریع تر گرم می شوند و گرما را به طور یکنواخت روی موها پخش می کنند. اتوموهای تورمالینی از خشک شدن موها جلوگیری می کند و باعث براق شدن موها می شود.

اگر موهای رنگ کرده و یا آسب دیده دارید، اتو موهای تورمالینی گزینه مناسبی برای شماست، زیرا آسیب خیلی کمی به موها وارد می کنند.اتو موهای تورمالینی شکننده نیستند، بنابراین می توانید برای مدتی طولانی از آنها استفاده کنید. اتو موهای تورمالینی برای مصرف در خانه و آرایشگاه مناسب اند.

 • اتو مو تیتانیومی

اتو موهای تیتانیومی خیلی سریع داغ می شوند و حرارت را به طور یکنواخت به موها وارد می کنند. این اتو موها مناسب افراد حرفه ای است. چون خیلی سریع داغ می شوند و اگر برای مدت طولانی روی موها نگه داشته شود، باعث سوختن مو و آسیب دیدن مو می شود.

اتو موهای تیتانیومی به دلیل سرعت زیاد در داغ شدن، مناسب موها ضخیم و پرپشت هستند و پیشنهاد ما در این راهنمای خرید اتو مو اینه که بهتره کسانی که موهای نازک و آسیب دیده دارند، از این اتو موها استفاده نکنند.

اتو موهای تیتانیومی شکننده نیستند و عمر طولانی دارند و بیشتر مناسب استفاده در آرایشگاه هستند، اگر قصد دارید برای مصرف در خانه این اتو مو را تهیه کنید، باید موقع استفاده از آن مراقب باشید که موهای خود را نسوزانید.

 • اتو مو کراتینه

استفاده از اتو مو کراتینه باعث نرمی مو می شود. کراتین یکی از پروتئین های موجود در مو است.

 • اتو مو آیونیک

اتو موهای آیونیک از بهترین اتو موها هستند که برای موهای خشک خیلی مناسب اند. چون حرارت این اتو موها مانع از این می شود که حرارت موها از بین برود. اتو موهای آیونیک نسبت به دیگر اتو موها قیمت بالاتری دارند.

بهترین اتو مو چیست

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که از بین انواع مختلف جنس کفی، که در این راهنمای خرید اتو مو  گفتیم، بهترین کدام است؟

برای انتخاب بهترین اتو مو باید ابتدا به موهای خود نگاهی بیندازید. اگر موهای نازک و آسیب دیده ای دارید، بهتر است از اتو موهایی استفاده کنید که حرارت کمتری را به موها وارد می کنند، اما اگر موهای ضخیم و پرپشت و یا موهای فر، دارید بهتر است از انواع قوی با حرارت بالا استفاده کنید تا بتوانید سریع به نتیجه دلخواه خود برسید.

ویژگی اتو مو خوب

ویژگی اتو مو خوب

هنگام خرید اتو مو به ویژگی های زیر دقت کنید تا خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید:

 • جنس کفی اتو مو

به بررسی جنس انواع کفی های اتو مو در ابتدای این راهنمای خرید اتو مو  اشاره کردیم.

 • باریک یا پهن بودن صفحه اتو مو

  ممکنه این سوال در ذهن شما باشه که: اتو مو پهن خوبه یا باریک ؟ پیشنهاد ما در این راهنمای خرید اتو مو اینه که اگر موهای بلندی دارید، بهتره که صفحه اتو مو پهن باشد، زیرا حجم بیشتری از مو را بین صفحات خود جا می دهد و سریع تر می توانید به حالت موردنظر خود برسید، اما اگر موهای کوتاهی دارید، بهتر است که صفحه اتو موی شما باریک باشد.

 • شکل صفحه 

اگر قصد شما از خرید اتو مو فقط صاف کردن موها است، بهتر است که شکل صفحه اتو مویی که می خرید، لبه تیز باشد. اما اگر دوست دارید با اتو موی خود، علاوه بر صاف کردن مو، به مو حالت هم بدهید، اتو مویی با لبه گرد بخرید.

 • تنظیم دما

پیشنهاد ما در این راهنمای خرید اتو مو این است که بهتر است اتو مویی بخرید که دارای قابلیت تنظیم دما باشد، تا بتوانید متناسب با موی خود دمای آن را تنظیم کنید.

مثلا اگر موهایی بلند و ضخیم دارید، می توانید از دماهای بالاتر برای صاف کردن و یا حالت دادن به موهایتان استفاده کنید و اگر موهایی نازک و یا آسیب دیده دارید، باید از دماهای پایین تر برای صاف کردن و یا حالت دادن به موهای خود استفاده کنید.

 •  قابلیت خاموش شدن به صورت خودکار

بعضی از اتو موها این قابلیت را دارند که اگر متصل به برق باشند و برای مدتی مشخص از آن ها استفاده نشود، به طور خودکار خاموش می شوند تا از خطراتی مثل آتش سوزی و… جلوگیری شود.

 • طول سیم 

 بهتره اتو مویی خرید کنید که طول سیم آن بلند باشد. تا موقع استفاده از آن به راحتی بتوانید دست خود را حرکت دهید و مجبور نباشید که برای استفاده از اتو مو به پریز برق بچسبید.

 • سیم با قابلیت چرخش 360 درجه

این قابلیت باعث می شود که موقع استفاده از اتو مو، سیم با چرخش دست شما بچرخد و گره نخورد.

 • ضمانت نامه

داشتن ضمانت نامه می تواند خیال شما را از این بابت راحت کند که اگر اتو مو مشکلی داشت، می توانید آن را تعویض و یا تعمیر کنید.

خرید اتو مو مسافرتی :

اتو موهای مسافرتی، وزن کمتری دارند و درنتیجه حمل آنها راحت تر است و می توانید این اتو موها را با خود به مسافرت ببرید.

پیشنهاد ما به شما: راهنمای خرید آب میوه گیری

 

اتو مو خوبه یا برس حرارتی ؟

اتو مو خوبه یا برس حرارتی

در این قسمت از راهنمای خرید اتو مو ، به مقایسه برس حرارتی و اتو مو می پردازیم.

اتو مو، انواع موها را هرچقدر هم که ضخیم و پرپشت باشند، به سرعت لخت و صاف می کند و این صاف بودن موها تا چند روز ماندگار است، اگر در استفاده از اتو مو از حرارت مناسبی برای صاف کردن موها استفاده کنید، آسیب کمی به موها وارد می شود.اتو مو وزی موها را می گیرد و باعث براق شدن موها می شود.

برس حرارتی همزمان با شانه زدن موها، باعث صاف شدن موها و حجم دادن به موها می شود، برس حرارتی نسبت به اتو مو آسیب کمتری به موها می رساند و بنابراین برای موهای کم پشت و آسیب دیده مناسب است.در استفاده از برس حرارتی، احتمال سوختن موها و یا پوست سر خیلی کم است.

برای پاسخ به ین سوال که اتو مو خوبه یا برس حرارتی؟ کلیپ زیر را که مقایسه عملکرد این دو وسیله است، از دست ندهید.

معرفی چند نمونه از بهترین برندهای اتو مو

پیشنهاد ما در این راهنمای خرید اتو مو ، این است که برای خرید مطمئن بهتر است نظرات کسانی که از انواع اتو مو استفاده کرده اند را بدانید. از مزیت های خرید اینترنتی این است که از ویژگی های مثبت و منفی هریک از انواع اتو موها از دید کسانی که از آنها استفاده کرده اند، آگاه می شوید و می توانید با چشمی باز خرید کنید.

در ادامه این راهنمای خرید اتو مو ،به معرفی تعدادی از بهترین و پرفروش ترین اتو موها می پردازیم و مزایا و معایب هریک را از نظر کسانی که از آنها استفاده کرده اند، ذکر می کنیم.

اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال بهترین مارک اتو مو چه با قیمت بالا و چه با قیمت پایین هستید، به پیشنهاد های زیر سری بزنید.

1. اتو مو رمینگتون مدل S8590

جنس صفحات این اتو مو سرامیک و اندازه صفحات آن، باریک و حداکثر دمای آن 230 درجه است.

قابلیت های این اتو مو شامل سیستم قطع خودکار، سیستم ایمنی قفل دما و قابلیت تنظیم دما و دارای کیف ضد حرارت است. صفحات سرامیکی آن دارای خاصیت کراتین کردن مو است، این اتو مو دارای حسگر حرارتی جهت تنظیم دمای مطلوب است.

بهترین اتو مو رمینگتون

تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو رمینگتون استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو رمینگتون

 • زیبایی ظاهری
 • سریع داغ شدن
 • کیف ضدحرارت
 • سیم چرخان
 • آسیب نزدن به موها
 • خشک نکردن موها
 • داغ نشدن لبه های اتو مو
 • صاف کردن سریع موها

معایب اتو مو رمینگتون

 • وزن زیاد
 • قرار نگرفتن صفحه ها روی هم

2. اتو مو پرومکس مدل 5721

در این بخش از راهنمای خرید اتو مو به بررسی اتو مو پرومکس مدل5721 می پردازیم. جنس صفحات این اتو مو سرامیک و اندازه صفحات آن، متوسط و حداکثر دمای آن 200 درجه است.

قابلیت های این اتو مو شامل گرم شدن سریع، سیستم محافظت در مقابل گرمای بیش از حد و قابلیت چرخش سیم است. همچنین دارای کیف با لایه داخلی نسوز است و در قسمت انتهایی سیم اتو مو، حلقه ای پلاستیکی وجود دارد که برای آویزان کردن آن به کار می رود.

تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو پرومکس استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو پرومکس

معایب اتو مو پرومکس

قدرت بالا در صاف کردن موها

نگرفتن وزی موها

قابلیت فرکردن موها

قرارنگرفتن صفحات روی هم

سریع داغ شدن

سنگین بودن

قیمت مناسب

عدم قابلیت تنظیم دما

3. حالت دهنده سه کاره مو بای بابیلیس نانو مدل ST3303 

جنس صفحات این اتو مو سرامیک و اندازه صفحات آن، متوسط است، کاربردهای آن شامل صاف کننده، فر کننده و حالت دهنده مو است و حداکثر دمای آن 200 درجه است. این اتو مو دارای قابلیت خاموش شدن خودکار پس از 30 ثانیه و قابلیت چرخش سیم است.

اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال اتو مویی با قیمت مناسب هستید، حالت دهنده مو بای بابیلیس نانو می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

بهترین اتو مو بای بابیلیس نانو

تعدادی از نظرات کاربرانی که از حالت دهنده سه کاره مو بای بابیلیس نانو استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای حالت دهنده مو بای بابیلیس نانو

معایب حالت دهنده مو بای بابیلیس نانو 

قیمت مناسب

عدم قابلیت تنظیم حرارت

چرخش سیم

بدنه ضعیف

سریع داغ شدن

جفت نشدن صفحه ها روی هم

وزن مناسب

بیش از حد داغ شدن

بلند بودن سیم

کاربردی نبودن قسمت فرکننده

4. اتو مو کیمی مدل KM-329 

جنس صفحات این اتو مو سرامیک و اندازه صفحات آن، پهن و حداکثر دمای آن 220 درجه است. این اتو مو قابلیت تنظیم دما دارد و نوع نمایشگر آن، LED است.

راهنمای خرید اتو مو کیمی

 تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو کیمی استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو کیمی

 • سریع داغ شدن
 • قیمت مناسب
 • سبک بودن
 • طراحی زیبا
 • قابلیت تنظیم دما
 • حالت دهی عالی
 • پرقدرت

معایب اتو مو کیمی

 • سایز کوچک
 • قرار نگرفتن صفحات روی هم
 • نبود دکمه خاموش و روشن
 • چرخشی نبودن سیم

 

5. اتو مو مک استایلر مدل MC-2028 

جنس صفحات این اتو مو تیتانیوم و نوع صفحات آن، پهن و حداکثر دمای آن 230 درجه است. قابلیت های آن شامل خاموش شدن خودکار پس از 45 ثانیه، قفل اتوماتیک صفحه و بازشدن با اشاره انگشت، قابلیت چرخش 360 درجه ای سیم و قابلیت تنظیم دما است.

این اتو مو دارای صفحه لمسی و هوشمند، قفل دوطرفه و جعبه مخصوص نگهداری است و برای کراتینه و درمان مو مناسب است. اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال بهترین اتو موی حرفه ای هستید، اتو مو مک استایلر می تواند یکی از گزینه های مناسب برای شما باشد.

بهترین اتو موی حرفه ای مک استایلر

تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو مک استایلر استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو مک استایلر

 • صاف کردن سریع و خوب
 • مناسب برای آرایشگاه ها
 • سریع داغ شدن
 • براق کردن مو
 • درجه بندی لمسی
 • نسوزاندن موها
 • کمترین آسیب به موها

معایب اتو مو مک استایلر

 • جفت نشدن صفحات روی هم
 • قیمت بالا

6. اتو مو مدل gv118 

جنس صفحات این اتو مو، آلومینیوم و نوع صفحات آن، باریک و حداکثر دمای آن 180 درجه است، این اتو مو سایز کوچکی دارد و برای استفاده در خانه و مسافرت مناسب است. اگر در این راهنمای خرید اتو مو، به دنبال خرید اتو موی قابل حمل هستید، مدل gv118 می تواند پیشنهاد مناسبی برای شما باشد.

بهترین اتو مو کراتینه مدل gv118

تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو مدل gv118 استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو مدل gv118 

 • سایز کوچک
 • طراحی زیبا
 • قیمت مناسب
 • سریع داغ شدن
 • داشتن دکمه خاموش و روشن
 • داشتن جعبه جهت حمل اتو مو

 

معایب اتو مو مدل gv118 

 • آهسته صاف کردن مو
 • چفت نشدن صفحات
 • ظریف بودن

7. اتو مو مسافرتی مدل 138 

جنس صفحات این اتو مو، سرامیک و نوع صفحات آن، باریک و حداکثر دمای آن 200 درجه است، همچنین سبک و کم حجم است و برای استفاده در خانه و مسافرت مناسب است.

اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال اتو مو مسافرتی هستید، مدل 138 می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد.

بهترین اتو مو برای صافی دائم مسافرتی

تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو مسافرتی مدل 138 استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو مسافرتی مدل 138

 • اتو کشی سریع موها
 • قیمت مناسب
 • داغ شدن سریع
 • مناسب برای موهای بلند و کوتاه
 • جنس خوب
 • زیبایی ظاهری
 • حرارت مناسب برای صاف کردن مو
 • حمل آسان

 معایب اتو مو مسافرتی مدل 138

 • نامناسب برای موهای رنگ شده
 • نداشتن دکمه خاموش و روشن
 • سایز کوچک
 • دیر سرد شدن

8. اتو مو سه کاره جیمی/ جاندلی/ مدل JDL 2109 

جنس صفحات این اتو مو، تیتانیوم و نوع صفحات آن متوسط و حداکثر دمای آن 200 درجه است.

این اتو مو با داشتن سه صفحه مختلف اتو مو، ویو و بابیلیس ، درواقع سه دستگاهی است که در یک دستگاه جمع شده و مقرون به صرفه است. همچنین دارای سیستم ایمنی قفل دما، سیم با قابلیت 360 درجه و دارای چراغ نشانگر گرم شدن دستگاه است.

اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال خرید اتو مو سه کاره هستید، این مدل می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

برند اتو مو خوب جیمی

تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو سه کاره جیمی استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو جیمی

معایب اتو مو جیمی

سه کاره بودن

عدم قابلیت تنظیم دما

سریع داغ شدن

درشت بودن سایز فر

بلند بودن سیم و قابلیت چرخش آن

داغ شدن بدنه بری عملکرد بابیلیس

9. اتو مو فیلیپس مدل BHS375/00 

جنس صفحات اتو مو فیلیپس، سرامیک و اندازه صفحات آن، متوسط است و حداکثر دمای آن 200 درجه است. قابلیت یونیک و صفحات سرامیکی کراتینی این اتو مو، باعث میشود که شما موهایی براق و بدون وزی داشته باشید. همچنین دارای قابلیت تنظیم دما است که در دوحالت 180 درجه و 200 درجه تنظیم می شود.

اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال بهترین اتو موی حرفه ای برای صافی دائم هستید، مدل فیلیپس می تواند گزینه جالب توجهی برای شما باشد.

بهترین اتو مو کراتینه فیلیپس

تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو فیلیپس استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو فیلیپس

 • خوش حالت شدن موها
 • سریع داغ شدن
 • سیم بلند و گردان
 • شیک
 • برند فیلیپس و کیفیت مناسب این برند
 • سریع صاف کردن موها

معایب اتو مو فیلیپس

 • به سختی جفت شدن صفحات روی هم
 • تنظیم شدن حرارت در دوحالت
 • وز ماندن موها
 • قیمت بالا

آموزش بیشتر : خرید بهترین سرویس قابلمه جهیزیه

10. برس حرارتی روزیا مدل HR767 

برس حرارتی روزیا، دندانه‌هایی دارد که داغ می‌شوند و هنگام شانه کردن ، موها از میان دندانه ها رد می شوند و دربرخورد با سطح سرامیکی داغ، صاف می شوند که جنس صفحه آن، سرامیک است و حداکثر دمای آن 230 درجه است

این برس حرارتی دارای قابلیت خاموش شدن خودکار است و پس از 60 ثانیه عدم استفاده، به طور خودکار خاموش می شود.

اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال برس حرارتی با قیمت مناسب هستید، مدل روزیا پیشنهاد مناسبی برای شماست.

برس حرارتی روزیا

تعدادی از نظرات کاربرانی که از برس حرارتی روزیا مدل HR767 استفاده کرده اند، به شرح زیر است

مزایای برس حرارتی روزیا

 • راحتی کار با برس حرارتی
 • سریع داغ شدن
 • آسیب کمتر به موها
 • وز نکردن موها
 • جنس خوب
 • قیمت مناسب
 • صفحه نمایش دما
 • سیم بلند با قبلیت چرخش
 • داشتن درجه تنظیم حرارت
 • داشتن دکمه خاموش و روشن
 • بی صدا بودن

معایب برس حرارتی روزیا

 • سنگین بودن نسبت به اتو مو
 • داغ شدن پشت برس

11. برس حرارتی جیمی مدل GM-2972 

جنس صفحه این برس حرارتی سرامیک و حداکثر دمای آن 400 درجه است، همچنین قابلیت تنظیم دما دارد. در ساخت این برس حرارتی از ماده ای استفاده شده که از آسیب رساندن به موها جلوگیری می کند.

اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال برس حرارتی با کیفیت بالا و قیمت خوب هستید، مدل جیمی گزینه مناسبی است.

اتو مو یا برس حرارتی جیمی

تعدادی از نظرات کاربرانی که از برس حرارتی جیمی مدل GM-2972  استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای برس حرارتی جیمی

معایب برس حرارتی جیمی

حفظ سلامت مو

نبود دکمه قفل درجه حرارت

سیم بلند با قابلیت چرخش

یکی بودن دکمه پاور و تنظیم دما

درجه حرارت بالا و قابلیت تنظیم دما

بدنه حساس به خط و خش

کیفیت بالا و قیمت مناسب

مناسب نبودن برای موهای کوتاه

12. اتو مو رزتی مدل 5130

جنس صفحات این اتو مو سرامیک و اندازه صفحات آن، پهن و حداکثر دمای آن 230 درجه است، همچنین دارای قابلیت تنظیم دما است و صفحات این اتو مو روی هم منظبق می شوند.

اگر در این راهنمای خرید اتو مو به دنبال اتو موی پرقدرت هستید، مدل رزتی گزینه قابل توجهی برای شماست.

بهترین اتو مو کراتینه رزتی

تعدادی از نظرات کاربرانی که از اتو مو رزتی مدل 5130 استفاده کرده اند، به شرح زیر است:

مزایای اتو مو رزتی

 • کیفیت بالا
 • پرقدرت
 • صفحات سرامیکی پهن
 • سیم بلند و قوی و دارای قابلیت چرخش
 • سریع داغ شدن
 • سبک بودن
 • زیبایی ظاهری
 • داشتن صفحات سرامیکی

معایب اتو مو رزتی

 • نداشتن کیف نگهدارنده
 • دیر سرد شدن بعد از استفاده
 • بالا رفتن دمای بدنه

جمع بندی:

ما در این مقاله به راهنمای خرید اتو مو پرداختیم وسپس نمونه هایی از پرفروش ترین و بهترین مارک های اتو مو و برس حرارتی را به شما معرفی کردیم و مزایا و معایب هریک را ازنظر کاربران بیان کردیم. امیدواریم که به شما در انتخاب یک اتو مو مناسب کمک کرده باشیم.

 لطفا هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد خود را در بخش نظرات مطرح بفرمایید.

رخک
رخک

تیم رخک در کنار شماست تا با ارائه اطلاعات دقیق و بروز راهنمای مناسبی برای خرید کالای شما باشد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *